Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z usługami rachunkowo - księgowymi.
Celem Biura Rachunkowego BILANS jest zapewnienie kompleksowego doradztwa rachunkowo-finansowego i gospodarczego. Osoby bezpośrednio prowadzące obsługę naszych Klientów, posiadają odpowiednie wykształcenie, a także niezbędne doświadczenie praktyczne. Naszym Klientom gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Klientów, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu.
Życzliwość w stosunku do Klientów i pełne utożsamianie się z ich interesami, wysoki poziom merytoryczny i jakość obsługi, a przede wszystkim - wspomniana już dbałość o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów - są dewizą naszej działalności.

Dzięki współpracy z Biurem Rachunkowym BILANS uzyskacie Państwo:
- redukcję kosztów;
- bezpieczeństwo danych i gwarancję świadczonych usług;
- oszczędność czasu;
- pewność terminowej realizacji zleceń;


Pragniemy zaoferować Państwu swoje bogate doświadczenie i profesjonalizm w obsłudze podmiotów gospodarczych i Klientów indywidualnych w zakresie:

- prowadzenia ksiąg handlowych
- prowadzenia księgi przychodów i rozchodów
- prowadzenia ewidencji ryczałtowej
- rozliczeń kadrowo-płacowych
- sporządzania rocznych zeznań podatkowych
- rozliczenia z ZUS


Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi Klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego. Każdy z naszych klientów jest dla nas Klientem najważniejszym.
W naszym biurze możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Zapewniamy naszym Klientom doradztwo i reprezentację przed urzędami. Współpracujące z nami kancelarie prawne, radcowskie, czy biegli rewidenci poszerzają spektrum świadczonych przez nas usług

Będąc kontynuatorem działalności Firmy cieszącej się od lat renomą i zaufaniem wśród swoich klientów mam zaszczyt zaprezentować Państwu naszą ofertę.